Strona głównaProduktyPALNIKI NA EKOGROSZEK
Produkty
Palnik Batory
Cena
Wszystkie moce1780 PLN
Palnik+zbiornik2100 PLN
Palnik bez motoreduktora 1200 PLN

Marka BATORY została zainicjonowana przez przedsiębiorców mających wieloletnie doświadczenie w branży kotlarskiej. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na niezawodny palnik żeliwny z wyższej półki jakościowej postanowiliśmy stworzyć oraz wprowadzić na rynek serie palników Batory.

Atutem palnika ślimakowego BATORY jest jego uniwersalność, tzn. przystosowanie zarówno do spalania groszku jak i miału bez konieczności ingerowania w konstrukcję ani montaż palnika; nie ma potrzeby stosowania żadnych dodatkowych elementów.

Oryginalny raz zamontowany palnik swoją unikalną konstrukcją pozwala na ciągłe czy też zamienne stosowanie groszku lub miału w zależności od potrzeb, czy upodobań klienta.

Zachowujemy wówczas wszelkie walory ekologicznego urządzenia grzewczego jakimi w połączeniu z odpowiednim wymiennikiem są niewątpliwie palniki BATORY, efektywnie wykorzystujemy produkowaną energię i swobodniej niż dysponujemy.

Cały podajnik odlewany jest z żeliwa, co przyczynia się do wydłużenia jego żywotności oraz zmniejszenia wibracji. Wykonanie ślimaka z żeliwa, spowodowało znaczny wzrost odporności na ścieranie oraz przepalanie się w trakcie eksploatacji. Poszerzony zasyp zmniejsza prawdopodobieństwo zawieszenia się paliwa.

Palnik Batory jest objęty ochroną patentową. Uzyskał wzór użytkowy.